Nazwa użytkownika:
Hasło: Zapomniane hasło?

Statystyka

W naszym portalu jest już
4514 użytkowników,
40 projektów,
561 organizacji,
139 partnerstw.

  REJESTRACJA

Witamy w portalu współpracy międzynarodowej i wspierania społeczeństwa obywatelskiego w regionie Europy Wschodniej i Azji Centralnej. Zapraszamy do uczestnictwa w portalu, korzystania z jego zasobów i współredagowania jego treści.

Otwarty nabór wniosków w wiosennej edycji konkursu RITA

2018-02-08 17:44:56

Polskie organizacje pozarządowe, wraz z partnerami z krajów objętych programem, zapraszamy do składania wniosków na projekty partnerskie w jednym z naborów przewidzianych na 2018 rok.Fundacja Edukacja dla Demokracji i Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności zapraszają do udziału w konkursie. W roku 2018 odbędą się dwie edycje konkursu grantowego na projekty partnerskie:

- edycja wiosenna – nabór otwarty. Termin składania wniosków upływa 15 marca 2018 r., godz. 16.00
- edycja jesienna – nabór zostanie otwarty pod koniec wakacji, termin składania wniosków 15 października 2018 r., godz. 16:00.

Jak definiujemy region i czego mogą dotyczyć projekty – czytajcie na stronie internetowej www.programRITA.org. Na stronie dostępny jest też regulamin konkursu i załącznik dotyczący kosztów kwalifikowanych. Zachęcamy do uważnej lektury obu dokumentów, gdyż nieco zmieniliśmy zapisy np. dot. kwalifikowalności kosztów (głównie kosztów bankowych i podatku VAT).

Od wiosennego naboru czekają nowości – maksymalna kwota dotacji, o którą można wnioskować to teraz 60 000 zł.

Składanie wniosków odbywa się wyłącznie online przez formularz FED: http://formularze.fed.org.pl/

Przypominamy, że każda organizacja powinna posiadać tylko 1 konto w formularzach FED, w którym należy na bieżąco aktualizować dane organizacji.